______________
KOGA Sp. z o.o.
ul. Cieszyńska 44
43-419 Zamarski
tel. 033 856 73 90
______________

o firmie

Firma Florystyczna "KOGA Sp.z o.o" rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku. Wtedy to produkcja ograniczała się do wyrobu kompozycji florystycznych z mchu, bazi oraz palm wielkanocnych. 

Największy rozwój firmy nastąpił w 2000 roku. Zwiększyła się gama produkowanych wyrobów. Zajmujemy się produkcją kompozycji florystycznych z żywych roślin i suszu na święta okolicznościowe, takie jak: Walentynki, Wielkanoc, Dzień matki, Wszystkich świętych, Adwent, Boże Narodzenie. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w 2007 roku rozpoczęliśmy produkcję drutu kwiatowego o różnej długości i średnicy od 0,6 mm do 1,8 mm. 

Zaopatrujemy rynek austriacki w oryginalne kompozycje, bukiety i stroiki florystyczne, które powstają przy udziale wyspecjalizowanej kadry. W miarę upływu czasu, chcielibyśmy wzmocnić pozycję, także na rynku krajowym. 

Kompozycje można zobaczyć w naszej siedzibie w Zamarskach, lub też przeglądając stronę internetową naszej firmy. Towar można odebrać w dowolny sposób. Dysponujemy własnymi środkami transportu i na życzenie klienta realizujemy także dostawy towarów.

Nasze wyroby zawsze są atrakcyjne, wysokiej jakości i w dobrych cenach.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.